ASUS SERVİSİ

Asus Servisi

Asus marka bilgisayar, telefon, notebook, ağ ürünleri, gaming ağ ürünleri, ana kart, ekran kartı gibi tüm ürünler için servis hizmeti veriyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimli profesyonel servis ekibimiz ile Asus ürünler konusunda hizmetinizdeyiz. Son teknoloji ile üretilen Asus marka ürünlerde meydana gelen arızanın giderilmesi için tüm ekibimiz Asus marka ürünler hakkında eğitimden geçmektedir. Gelişen teknoloji ile Asus ürünlerde her geçen gün kendini yenilediğinden yeni ürünler hakkında sürekli verilen eğitimlerle servis ekibimiz bilgili ve donanımlı bir çalışma yapmaktadır. Asus ürünlerin tüm yedek parça satış ve değişiminin en iyi şekilde yapıldığı servisimizde müşteri memnuniyeti ile Asus servisi hizmeti vermekteyiz.

Güvenli Asus Servisi Hizmeti

Elektronik eşyalar ve teknolojik cihazlar çok hassas olduğundan tamir, bakım ve onarımlarının da dikkatle yapılması gerekir. Asus marka ürünlerin servis hizmetini veren firmamız eğitimli kadrosu ile güvenli servis hizmeti vermektedir. Asus marka bilgisayar ya da telefonunuzda parça değişimi gerekli olduğunda parça garantisi ile değişim yapılır. Cihazınızda değişen parça en az bir yıl garantili olarak takılacağından eğer bir yıl içinde cihaz aynı arızayı verirse servisimiz ücretsiz parça değişimi ve tamir garantisi vermektedir. Asus servisimiz hakkında yapılan anketlerde firmamız % 99 güvenilir ve başarılı bir servis olarak tanımlanmıştır. Asus cihazlarınızda meydana gelen arızanın en güvenli ve garantili bir şekilde tamir ve onarımı servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Gezici Asus Servisi Hizmeti

Asus servisi hizmeti veren firmamız gezici servis hizmeti ile zamanı kısıtlı olan müşterilerimize en hızlı hizmeti vermektedir. Servisimizi aradığınızda adresinize en yakın gezici Asus servisimiz adresinize yönlendirilerek Asus cihazınız ekibimiz tarafından alınıp servisimize getirilir, tamir ve bakımı en mükemmel şekilde yapılarak arıza durumuna göre genellikle bir gün içerisinde tekrar adresinize teslim edilir. İşleri yoğun olan ve cihazını servise götürecek zamanı olamayan müşterilerimiz için gezici servislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Üstelik tüm bu hizmetleri sabit fiyat garantisi ile yapıyoruz. Asus servisi hizmetlerimiz piyasa fiyatlarının altında oldukça ekonomiktir. Servis çağırmak için hemen yapmanız gereken tek şey Mobil Bilgisayarcı Acil Servis Hattı 0532 772 34 89 numaralı telefonu aramaktır. Gerisini bize bırakın.

Teklif Al