Hp Servisi

HP marka bilgisayar, dizüstü bilgisayarı, notebook ve yazıların tüm arızalarında tamir, bakım ve onarım hizmeti veren HP servisimiz, yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile müşteri memnuniyeti odaklı servis olanağı sunmaktayız. HP marka ürünleriniz bu marka ürünler hakkında eğitimli bir ekip tarafından onarılmalıdır. Zira HP marka ürün teknolojisinde habersiz kişiler ürünlerinizi tamir etmek isterken daha çok bozabilir hatta kullanılmaz hale getirebilir. HP servis ekibimiz HP ürünler konusunda eğitim almaktadır. Gelişen teknoloji ile yenilenen ürünler için eğitimlerimiz sürekli devam etmektedir. Yeni teknoloji ile sürekli kendini yenileyen HP servisimiz kusursuz HP servis hizmeti vermektedir. HP marka ürünlerin tüm parça, tamir, onarım ve bakımı için servisimizden en iyi servis hizmetini alabilirsiniz.

Ücretsiz Yerinde Keşif

HP marka ürünlerinizde meydana gelen arıza durumlarında servisimizi aradığınızda gezici servis ekibimiz adresinize gelerek ürününüzdeki sorunu tespit eder. Eğer hemen giderilebilecek bir arıza ise anında tamir ve onarımı gerçekleştirir. Eğer üründe parça değişimi ya da uzun bir tamir işlemi yapılacaksa servisimize getirerek tamirini gerçekleştirdikten sonra adresinize teslim eder. Üstelik adresinizde verdiğimiz hizmet için ayrıca bir ücret talep etmeyiz. Örneğin HP marka yazıcınızın kartuşu bittiğinde ya da herhangi bir arıza durumu meydana geldiğinde servisimiz adresinize gelerek kartuş değişimi ve tamir yapar. Sadece kartuş ve tamir ücretini talep eder. Gezici servis hizmetimiz işleri yoğun ve zamanı değerli müşterilerimizin memnuniyeti için verdiğimiz bir servis hizmetidir.

Garantili ve Güvenli HP Servisi

HP marka ürünler pahalı ve değerli elektronik eşyalardır. İşinde uzman kişiler tarafından tamir, bakım ve onarım yapılması gerekir. Bu nedenle HP marka ürünlerinizi mutlaka HP ürünler konusunda eğitimli bir servis tarafından tamir edilmelidir. HP marka ürünlerin parça değişiminin de HP marka orijinal parçalar ile yapılması şarttır. Zira cihazınız kullanılamaz hale gelebilir. HP servisimiz orijinal HP ve garantili yedek parça değişimi yapar. Takılan yedek parçalar en az bir yıl garantilidir. Aynı arızayı tekrar vermesi halinde servisimiz tüm sorunluluğu alarak ücretsiz tamir eder. HP servisimiz garantili ve güvenli servis hizmeti sunar.