Lenovo Servisi

Lenovo ürün yelpazesini devamlı olarak genişleten ve geliştiren bir firmadır. Lenovo marka ürünleri akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, masa üstü bilgisayar ve bazı donanım ve ağ ürünleri ile aksesuarları kapsamaktadır. Bu ürünler kendi içinde pek çok çeşide ve türe ayrılmaktadır. Lenovo tercih eden müşteri ağı gün geçtikçe artmaktadır. Ancak her teknolojik üründe olduğu gibi lenovo ürünlerinde de arızalar meydana gelebilmektedir. Hem arıza hem de bakım gibi konularda merdiven altı servislere götürmeniz ürünün değerini kaybetmesine ve daha çok hasar görmesine sebep olmaktadır. Bu yüzden lenovo ürünleriniz ile ilgili arıza ve bakım gibi durumlarda lenovo servis hizmeti veren firmamıza ulaşarak gerekli yardımı talep edebilirsiniz. Firmamız donanımlı uzman ekibi ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Parça değişimi gibi durumlarda ise birebir orijinal parçalar kullanılmaktadır.

Lenovo Servis Hizmeti

Teknoloji artık günümüzde olmazsa olmaz parçalardan biri haline gelmiştir. Teknolojik ürün grubunda ise son zamanlarda lenovo ürettiği ürünler ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Lenovo marka eşyalarınız, telefon veya bilgisayarlarınızın arızalanması durumunda bu konuda uzman bir ekip ile çalışan firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız en kısa sürede en kaliteli şekilde halledilmekte ve ürününüz teslim edilmektedir. Dizüstü bilgisayar, masa üstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon gibi lenovo marka ürünleriniz çeşitli sebeplerden dolayı arıza oluşturabilir. Bu arızalar kimi zaman kullanıcı kaynaklı olurken kimi zaman ise üründen kaynaklı olabilmektedir. Her iki durumda da bizlerden sorunsuz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Lenovo Servis Hizmeti Veren Firma Olarak Özelliklerimiz

Lenovo servis hizmeti veren bir firmayız. Sizlere kaliteli ve istediğiniz gibi bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Ürünlerinizin garanti süresi dolmamış ise ve sorun, arıza sizden kaynaklı değilse ücretsiz olarak tamir ve bakım yapılmaktadır. Garanti süresi dolmuş ürünlerin tamiri ve bakımı ise olabilecek en cüzi miktarla yapılmaktadır. İsmi, cismi olmayan merdiven altında tamir yapan kişilere asla güvenmeyiniz. Cihazınızın hasara uğramaması, doğru ve kalıcı şekilde tamir edilmesi için kendi servisi olan lenovo servisi tarafında tamir edilmelidir. Merdiven altı tamir eden kişiler sizlerden az para alıyor gibi görünse de aslında ürünlerinize, cihazlarınıza ciddi zararlar vermektedir.