Server Tamiri

Zaman zaman çok büyük devlet kurumlarında ya da özel kurumda, sistem yok, sistem bozuk gibi mesajlarla karşılaşmanız ve bu konuda işlem yapamamanız söz konusu olabilmektedir.

Böyle durumlarda server bozulması söz konusudur ve bozukluk giderilmezse, sistem de işlemez. Kişisel bilgisayar için de, büyük işletmeler için de bu tür durumlarla karşılaştığınızda, server tamiri yaptırılması gerekmektedir. Aksi halde server için gerekli olan işlemler yapılamaz ve kullanıcı da sisteme giremediği için hata mesajı alır. Firmamız da bu konuda sizlere destek verecek server çözümleri ve destekleri sunmaktadır.

Veri tabanınız hangi boyutta olursa olsun, veri kurtarma hizmetlerimiz de dahil edilerek sistem sorunlarınızı en etkin şekilde çözüyor ve ekonomik fiyat politikamızla bütçeleri zorlamıyoruz.

Hızlı Çözümler

Server tamiri için en kısa sürede işlerinizi halletmeye özen gösteren ekibimiz, mekanınıza geliş anından itibaren sistemin çalışması için öncelikle sorunun belirlenmesi işlemini gerçekleştirmektedir.

Mağduriyetinizin en kısa sürede giderilmesi için hizmet veren ekibimiz, en iyi koşullarda yararlanacağınız hızlı çözümlerle server yapılandırma konularında da destekçinizdir. Aynı zamanda veri yedekleme hizmeti ile düzenli olarak verilerin yedeklenmesi ve saklanmasını sağlamaktadır.

Donanımlarda meydana gelen sorunlar için tamir işlemi de gerçekleştiren firmamız, en kısa sürede server sorununuzu belirlemektedir.

Ekonomik Çözümler

Server ya da farklı bir bilgisayar sistemi sorununuzun çözümü için her zaman güvenilir olarak faydalanabileceğiniz uzman ekibimiz, en ideal şartlarda belirlediği fiyatlarla da müşterilerini memnun etmektedir.

Bilgisayar tamiri konusunda gerekli olan her konuya hakim olan ve her an destek sağlayan firmamız, ideal bir süre dahilinde sorunlarınızı halletmektedir. Ayrıca veri kurtarma çözümleri sayesinde donanım bakımı ve ağ kurulumu gibi ihtiyaçlarınız da giderilebilmektedir.

Güvenilir teknik servisiniz olmaya aday firmamız, her zaman en iyi çözümlere ulaşmanız için destekçiniz olacaktır.