TABLET TAMİRİ

Tablet Tamiri

Günümüzün en kullanışlı teknolojik icatlarından biri olan tabletler, bilişimsel olarak hayatımıza büyük bir kolaylık getirdi. Tabletler sayesinde kalın not defterlerinde büyük ajandalardan kurtulduk. Çok kısa sürede değişik yaş gruplarındaki bir çok insan tabletleri sıklıkla kullanır oldu. Tabiki diğer teknolojik araçlarda olduğu gibi tabletlerde bir çok sebebe bağlı olarak arızalanmaktadır.
Tablet tamiri Mobil bilgisayarcı ekibinin ustalıkla yaptığı işlemlerden sadece birisidir. İster tabletinizin camı kırılmış olsun , ister dokunmatiği bozulmuş olsun , ister şarj yuvasında problem olsun , isterse tabletiniz açılmıyor olsun. Tabletinizde bu tarz problemler yaşadığınızda yapmanız gereken ilk şey 0532 772 34 89 Mobil Bilgisayarcı Servis Hattını arayarak servis kaydı oluşturmak olmalıdır.
Servis talebi oluşturmanız durumunda ekibimizden bir arkadaşımız belirtmiş olduğunuz adrese gelerek tablet tamiri için gerekli ücretsiz keşfi gerçekleştirmektedir. Keşif sonrasında tabletinizi servisimize alma gereksinimi durumunda sizlere cihaz teslim formumuzu vererek cihazınız, tablet tamiri için servise götürülüp gerekli işlemler yapıldıktan sonra tekrar belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.


Tablet Tamiri videosu gelecek

Hızlı Tablet Tamiri

Teknolojik araçları çok sıklıkla kullandığımız günümüzde, hayatımızı kolaylaştıran tabletlerinizin tamiratının hızlı olmasının öneminin farkındayız. Bir çok bilginizin saklı olduğu tabletlerinizin tamir işleminin uzun sürmesi durumunda yaşacağınız problemleri biliyor ve anlıyoruz. Bu nedenle Mobil Bilgisayarcı olarak diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi Hızlı Tablet Tamiri prensibi ile tabletlerinizi tamir etmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Gizlilik Esaslı Tablet Tamiri

Mobil Bilgisayarcı olarak gerek bilgisayarlar olsun gerekse tablet veya telefonlar olsun gizliliğe en üst düzeyde önem vermekteyiz. Tabletinizin içerisinde bulunan hiçbir veri veya içerik kontrol edilmeksizin sadece sizlerin talebi üzerine tablet tamirinizi gerçekleştiriyoruz.

NOT! Mobil Bilgisayarcı Yetkili Servis değildir, Özel Servis olarak hizmet vermektedir. Yapmış olduğu tüm hizmetlere kendisi garanti vermektedir.

Teklif Al