VERİ KURTARMA

Veri Kurtarma

Veri kurtarma bir diğer ismi ile Data Recovery; bilgisayar, cep telefonu ve netbook gibi elektronik cihazların depolama alanındaki bilgilerin iç ve dış etkenlerden dolayı silinmesi ya da ulaşılamaması sonucunda bilgilerin yeniden ulaşılabilir hale getirilmesi işlemidir. Kısaca silinen verilerin depolama alanına yeniden yüklenme işlemidir. Günümüzde bu alanda hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu alanda hizmet sunun profesyonel veri kurtarma merkezimiz ise ülkemizin her kesiminde veri kurtarma hizmetine ihtiyaç duyan siz değerli müşterilerimize alanında profesyonel veri kurtarma mühendisleri ile her türlü desteği sağlamaktayız.

Profesyonel Veri Kurtarma Hizmetleri

Profesyonel veri kurtarma hizmetleri sunan firmamız, bilgisayar, telefon, el bilgisayarı cep telefonu ve her türlü aygıtlarda meydana gelen veri kaybı durumunda yüksek başarı oranı sayesinde her türlü verileri profesyonelce kurtarıp cihazlarını elinize teslim etmekteyiz. Hizmete girdiğimiz günden bu güne kadar veri kurtarma, veri silme veri kopyalama, şifre çözme, veri kolanlama ve veri analizi gibi alanda hizmet veren merkezimiz, bu sektöründe en iyi eğitimleri almış ve işinin ehli tecrübeli profesyonel mühendisler ile hizmet vermektedir. Firmamız veri kurtarma bakımından yaşanan en son gelişmeler yazılım ve donanımların yakından takibini yaparak profesyonel veri kurtarma mühendisleri ile sizlere her türlü desteği sunmaktadır.

Veri Kurtarma Ekipmanları

Profesyonel Veri kurtarma işlemleri sırasında belli başlı ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bu ekipmanların profesyonel bir şekilde kullanılması gerektiği gibi, hangi ekipmanların nasıl kullanıldığı veri kurtarmadaki başarıya büyük etki etmektedir. Ayrıca veri kurtarma sırasında kullanılan yöntemler de veri kurtarmadaki başarıyı büyük ölçüde etkilemektedir. Eğer ekipmanlar ve kullanılan yöntemler doğru kullanılmazsa veri kaybının nedeni bulunamadığı gibi veri kurtarma işleminde de başarılı olunamıyor. Bazı veri kurtarma ekipmanlarının bir kısmı sadece CD ve Harddisk gibi depolama cihazlarında bir kısmı da bütün cihazlar ve depolama aygıtları üzerindeki veri kaybını kurtarmada kullanmaya müsaittir. Bu yüzden bu ekipmanlar bilgi, deneyim ve profesyonellik isteyen ekipmanlardır. Veri kurtarma hizmeti veren bütün firmalar ya da şahıslar aynı kalitede hizmet verememektedir. Bu ekipmanlar elinizde olsa da daha veri kaybının nedenlerinin bulunması ve çözme kavuşabilmesi için profesyonel bakış açısı ve doğru uygulama ve uygun ekipmanlar müdahale veri kurtarmadaki başarıyı % 100 etkilemektedir.

Teklif Al