VERİ YEDEKLEME

Veri Yedekleme

Günümüzün teknoloji çağı olması sebebiyle birçok işimizi teknolojik olarak hallediyoruz. Bunlardan birisi de fotoğraf çekimleri olarak karşımıza çıkıyor. Önceden albümlerde taşınan fotoğraflar artık telefon hafızalarında ve bilgisayar disklerinde saklanıyor. Ayrıca birçok film, dizi, program CD aracılığıyla aktarılırken artık bilgisayar ve telefonlarımızda yerlerini alıyorlar. Tüm bu verilerin boyutları kimi zaman 1000 GB değerini aşabiliyor. Bu değerdeki verilerin saklanması ve korunması da önem taşıyor. Bu alanda hizmet veren firmamız tüm verilerinizi güvenle korurken anılarınıza en ufak zarar gelmesinin veya başkalarının eline geçmesinin de önüne geçiyor. Veri yedekleme işini en iyi şekilde yapan firmamız sadece fotoğraf gibi anıları değil gerekli olan tüm programları ve sisteminizi yedekleyerek bir sorun yaşamanızın önüne geçiliyor. Bilgisayar çökmesi, çalınması veya farklı olumsuz durumlarda veriler kaliteli hizmetimiz sayesinde hızlı bir şekilde bilgisayarlarınıza geri aktarılıyor.

Veri Yedekleme Türleri ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Veri yedekleme türleri kapsadığı alanlara göre değişiklik gösteriyor. Örnek verilecek olursa tam veri yedeklemesi full backup olarak adlandırılıyor. Bilgisayarda bulunan verilerin tamamı güvenli bir ortama aktarılarak saklanıyor. İhtiyaç duyulması halinde anında tekrar sisteminize yükleniyor. Diğer bir türü ise fark yedekleme olarak da adlandırılan differential backup olarak karşımıza çıkıyor. Bunun farkı ise yedeklemelerin sadece güncellenmiş klasörleri kapsamasıdır. Bu yedekleme türünün çalışması için öncelikle ana bir yedek olması gerekiyor. Artımlı yedekleme, tekilleştirilmiş yedekleme gibi yedekleme türleri de bulunuyor. Tüm bu hizmetleri profesyonel ekibimiz sayesinde rahatlıkla almanıza imkân tanıyoruz.

Kaliteli Hizmetimiz ile Anılar Güvence Altında

Geçmişten günümüze kadar uzanan birçok dosyanızı en iyi şekilde yedekleme hizmeti sunuyoruz. Full backup sistem yedeklemeleri ile bilgisayarınızın sistemi çökse ve veriler kaybolsa bile tüm verileri geri getirebiliyoruz. Ayrıca sürekli olarak fark yedekleme işlemleri yaparak yedekleme dosyalarınız güncellenmesini sağlıyoruz. Bu alanda verdiğimiz kaliteli hizmet ve farklı türdeki yedekleme seçenekleri ile tüm anılarınız, dosyalarınızı, evraklarınızı en iyi şekilde koruyoruz. Eğer kendi cihazınızı yedekleyecek başka bir alanınız yok ise ve önemli bilgilerinizi yedekleyip saklamak istiyorsanız bu alanda en iyi olan firmamızı tercih edebilir, geniş teknolojik ağımızdan faydalanabilirsiniz. Ücretlerin oldukça düşük olması bunun aksine veri yedekleme hizmeti çeşitlerinin fazla olması, ayrıca tüm ihtiyaçlara uygun hizmetlerin verilmesi firmamızı bu alanda lider yapıyor.

Teklif Al