Vestel Servisi

Beyaz eşya konusunda son zamanların en çok tercih edilen firmalarından olan Vestel firmamız, sizlere birbirinden çeşitli ürünleri en uygun fiyatlarla sunarken aynı zamanda kaliteli, güvenilir bir servis imkanı da sunmaktadır. Beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri uzun süre kullanım sonrası arıza oluşturabilmektedir. Aynı zamanda beyaz eşyalar senede bir kez bakım yapılmalıdır. Vestel marka eşyalarınızın tamir ve bakımı için servisimize 7/24 istediğiniz zaman ulaşarak destek ve yardım talebi oluşturabilirsiniz. Destek talep oluşturduğunuzda genellikle aynı gün içinde geri dönüş sağlanmaktadır. Vestel beyaz eşya ve küçük ev aletleri konusunda her türlü sorun ve sorunuz için iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Vestel Servis İmkanı

Arıza oluşturan Vestel eşyanızın eğer garanti süresi dolmamış ise ve sorun sizden kaynaklanmıyorsa ücretsiz bakım ve onarım yapılmaktadır. Vestel eşyalarınızda parça değişimi yapılacaksa orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede eşyanızın veya makinenizin kullanım süresi daha uzun olmaktadır. Vestel servisi olarak firmamız sizlere uzman bir kadro ile hizmet sunmaktadır. Uzman, donanımlı kadromuz sayesinde sizlere kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Arıza ve bakım işlemleriniz yerinde ve en kısa süre içinde uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Ekibimiz güler yüzlü olduğu gibi aynı zamanda işinde de ustadır. Bu yüzden bizleri tercih ettiğinize asla pişman olmazsınız. Servisimize haftanın her günü istediğiniz saatte ulaşarak yardım talebi oluşturabilirsiniz.

Vestel Servis Fiyatları

Vestel servisimizi çağırdığınızda sizlere ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Öncelikle garanti kapsamında olan ve sizden kaynaklanmayan sorunlar için ücret talep edilmemektedir. Diğer durumlarda ve garanti kapsamında olmaması halinde ise arızanın boyutuna veya bakımın türüne göre fiyat verilmektedir. Sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti, en kısa sürede sunmakta olan firmamızı tercih ederek sorunlarınızı kısa süre içinde halledebilirsiniz. Klima, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre, fırın ve daha birçok Vestel ürününüzün arızalanması veya bakımı gibi konusunda tüm detayları öğrenmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Donanımlı bir ekibe sahip olan firmamız sizlere her zaman kaliteli, güvenilir, profesyonel ve zamanında hizmet sunmak için çalışmaktadır.