YAZICI KURULUMU

Yazıcı Kurulumu

Mobil Bilgisayarcı olarak ister yeni almış olduğunuz bir yazıcıyı ya da hali hazırda kullandığınız yazıcıyı başka bir bilgisayara kurmak isteyin, isterseniz birden fazla bilgisayarda ortak olarak kullanmak isteyin, yapmanız gereken ilk şey 0532 772 34 89 numaralı Mobil Bilgisayarcı Servis hattımızı arayarak servis talebinde bulunmak olmalıdır. Yazıcı Kurulumu siz değerli müşterilerimizin gözünü korkutabilir ancak Mobil Bilgisayarcı ekibi, kurulumunuzu hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlamaktadır.
Yazıcı Kurulumu servisini en kısa sürede tamamlayıp yazıcılarınızı yüksek verimlilikle kullanmanızı sağlamaktayız. Yazıcı Kurulumu esnasında ekibimiz Yazıcı Tamiri ihtiyacı tespit etmesi durumunda keşif için herhangi bir ücret talep etmeden, tamir işlemini onayınızla birlikte en kısa sürede yapıp tekrar adresinize gelerek kurulum için ekstra bir ücret talebi olmaksızın Yazıcı Kurulumunuzu gerçekleştirmektedir.


Yazıcı Kurulumu Garantisi

Mobil Bilgisayarcı ekibi yaptığı tüm işlemlerde olduğu gibi yazıcı kurulumunda da müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Yapmış olduğumuz yazıcı kurulumu işleminde “3 gün” içerisinde yapmış olduğu hizmetin tekrarlanması gerektiğinde ücretsiz yapma garantisi vermektedir.

Tüm Markalarda Yazıcı Kurulumu

Mobil Bilgisayarcı ayırt etmeksizin Tüm markalarda yazıcıları, yine ayırt etmeksizin tüm cihazlara kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Hizmet Sunduğumuz Yazıcı Markaları

  • CANON Yazıcı Kurulumu ve Servisi ,
  • EPSON Yazıcı Kurulumu ve Servisi,
  • HP Yazıcı Kurulumu ve Servisi ,
  • OKI Yazıcı Kurulumu ve Servisi ,
  • SAMSUNG Yazıcı Kurulumu ve Servisi,
  • XEROX Yazıcı Kurulumu ve Servisi.

  • NOT! Mobil Bilgisayarcı Yetkili Servis değildir, Özel Servis olarak hizmet vermektedir. Yapmış olduğu tüm hizmetlere kendisi garanti vermektedir.

    Teklif Al