YAZICI TAMİRİ

Yazıcı Tamiri

Mobil Bilgisayarcı teknolojik sorunlarınıza çare bulmaya devam ediyor. Bir çok alanda çözüm ürettiğimiz gibi Yazıcı ile ilgili problemlerinizi de çözüyoruz. Yazıcınız bozulduğunda bizleri arayarak, yazıcınızı tamir ettirmek için vakit harcamaktan sizi kurtararak, adresinize gelen ekibimiz sayesinde yazıcı tamiri işleminiz yapılırken zamandan da tasarruf sağlamış olursunuz.
Yazıcı tamiri için gelen Mobil Bilgisayarcı ekibimiz gerekli işlemleri tamamladıktan sonra rahatça kullanabileceğiniz şekilde yazıcınızın kurulumunu gerçekleştirerek size teslim eder. Ekibimiz sadece yazıcı tamiri yapmakla kalmayıp toner ve kartuş kontrollerini yaparak, ihtiyaç halinde ve isteğinize bağlı olarak toner ve kartuş dolumunu sağlayacaklardır. Yazıcı tamiri esnasında yazıcınızın donanımsal temizliği de yapılacaktır. Mobil Bilgisayarcı olarak bizlerin hedefi tamirini yaptığımız yazıcınızı ilk günkü performansı ile kullanabilmenizi sağlamaktır.


Hızlı Yazıcı Tamiri

Mobil Bilgisayarcı olarak tüm tamirini yaptığımız elektronik cihazlarda olduğu gibi Yazıcı Tamirinde de amacımız sizlere hızlı hizmet vermektir. İster ofiste iş hayatının içinde kullanılıyor olsun, ister evde öğrencilerin ev ödevlerini yazdırmak için kullanılıyor olsun yazıcılar hayatımızda en çok kullanılan teknolojik cihazlardan biridir. Bu nedenle ekip olarak yazıcılarımız arızalandığında hayatlarımızın ne kadar zorlaştığının farkındayız. İşte tam da bu yüzden yazıcı tamirini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmak bizim öncelikli görevimiz. Hızlı yazıcı tamiri yaparak her geçen gün memnun müşteri sayımızı kat kat arttırmaktayız. Yazıcı ile ilgili sorununuz ne olursa olsun 0532 772 34 89 numaralı Mobil Bilgisayarcı Servis Hattımızı arayabilir, fikir alabilir ve sorunlarınızdan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Tüm Markalarda Yazıcı Tamiri

Yazıcı Tamirinde, Mobil Bilgisayarcı marka ayırt etmeksizin, tüm marka ve modellerde çözüm üretmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Marka skalamızın geniş bir yelpazeye sahip olması, müşteri memnuniyetimizi arttırmaktadır.
“Uzun zamandır kullanmıyoruz” , “benim yazıcım çok eski” , “bu yazıcı artık yapılmaz” gibi düşüncelere kapılmadan bizleri arayarak ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz keşif hizmetinden yararlanarak aslında düşüncelerinizin ne kadar yanlış olduğunu fark edeceksiniz.

Hizmet Sunduğumuz Yazıcı Markaları

  • CANON Yazıcı Tamiri ve Servisi ,
  • EPSON Yazıcı Tamiri ve Servisi,
  • HP Yazıcı Tamiri ve Servisi ,
  • OKI Yazıcı Tamiri ve Servisi ,
  • SAMSUNG Yazıcı Tamiri ve Servisi,
  • XEROX Yazıcı Tamiri ve Servisi.

  • NOT! Mobil Bilgisayarcı Yetkili Servis değildir, Özel Servis olarak hizmet vermektedir. Yapmış olduğu tüm hizmetlere kendisi garanti vermektedir.

    Teklif Al